a

Search

Vnútri každej kapsule Nespresso sú skryté najlepšie kávy na svete, ktoré boli zmiešané, pražené a mleté s maximálnou starostlivosťou našich znalcov kávy.

Pepsi je svetoznáma značka sýtených limonád, ktorej červeno-bielo-modré logo dnes rozozná každý. Pôvodne sa jej nápoje objavili v regáloch amerických obchodov v roku 1893 pod názvom Brad‘s Drink. Názov Pepsi sa objavil v roku 1898 a je odvodený z názvu enzýmu pepsín, ktorý je jednou zo základných ingrediencií. Odvtedy značka prešla dlhú cestu a dobyla celý svet. Svoju meno spojila s legendami ako Michael Jackson, Jennifer Lopez, Beyonce, David Beckham, Mariah Carey či Lionel Messi.

Mustang je novinkou od roku 2016, ktorá si už za krátky čas stihla nájsť svojich milovníkov.Svetlý ležiak, jedenástka.Tri druhy starostlivo vybraných sladov.
Tri druhy vybraných chmeľov a to hlavne:Žatecký poloraný červeňák
– jedna z nejlepších odrôd na svete.Kazbek, prezývaný „divoký chmeľ“
pre jeho pôvod a korenitú horkosť. Dostatočne dlhé zrenie v ležiackej pivnici. Plné pivné telo, plná chuť, príjemná vôňa.

Toison je slovenský remeselný gin, ktorý na špičkovom destilačnom zariadení do detailov vylaďuje majster destilácie z borievok, kvetov a bylín, aby ho potom nechal odpočívať v starožitných nádobách. Tak vzniká čistá dokonalosť, krásny a silný spirit.